Про пенсійне забезпечення під час виїзного прийому

  Сьогодні начальником Білогірського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Людмилою Янишиною проведено виїзний прийом в В'язовецькій сільській раді. Переважна більшість відвідувачів – пенсіонери, яких цікавили питання підвищення пенсій.
  На виїзному прийомі Людмила Василівна повідомила про зміни, які відбулися у пенсійному законодавстві з початку року. Ознайомила присутніх з порядком перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року, які відбулись відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" у зв’язку із підвищенням розмірів соціальних стандартів, зокрема для осіб, які втратили працездатність до 1312 грн.
  Як повідомила фахівець Фонду, в районі на обліку перебуває 7515 одержувачів пенсій, проведено перерахунки пенсій для  86,3% від їх загальної кількості, а підвищення отримали  83,2% осіб від перерахованих. Середній розмір підвищення склав  61,32 грн.
  Особливу увагу було приділено можливості отримання громадянами  індивідуальних послуг дистанційно за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України.
  Серед  присутніх було розповсюджено понад 23інформаційних матеріалів на пенсійну тематику.
 
 
 
Білогірське об’єднане управління Пенсійного
 фонду України Хмельницької області