Взаємовигідна співпраця: Пенсійний фонд та банківські установи

   Сьогодні в приміщенні Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України було проведено засідання “круглого столу” з представниками банківських установ міста на тему “Взаємовигідна співпраця: Пенсійний фонд та банківські установи”.
   З метою узгодження подальших спільних дій для забезпечення своєчасної доставки пенсійних виплат та залучення громадян до отримання пенсійних виплат через банківські установи, в управлінні за “круглим столом” зібралися представники банківських установ: ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ АБ «Укргазбанк»,  ПАТ «Акцент-Банк»,  ПАТ  «Експрес-Банк».
   Представники банківських установ, розповіли про новини в банківській  системі, ознайомили із кроками, які вживаються колективами банків для забезпечення зручності клієнтам. Начальник управління Ліліана Танасієнко проінформувала, що на обліку в управлінні станом на 01.05.2017 року перебуває 21644 пенсіонери, більша половина з яких 11574 особи, а це 53,5% від загальної кількості пенсіонерів, отримують пенсію через банки (по місту 8315 осіб — 71,9% та по району 3259 осіб — 28,1%). Економія поштового збору за 4 місяці 2017 року становить 910,01 тис. грн.
   Учасники “круглого столу” обговорили можливості для впровадження банківськими установами нових послуг для пенсіонерів та інформували, що впровадження інноваційних методів роботи з клієнтами, розширення переліку фінансових послуг, підвищення рівня обслуговування людей похилого віку залишаються пріоритетними питаннями для банківських установ на Шепетівщині.

 

Шепетівське об'єднане управління