На порядку денному - надходження від ДВС

   Сьогодні в Славутській райдержадмініїстрації відбулась розширена нарада з питань погашення заборгованості та виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду за участю  начальника Славутського об’єднаного управління Раїси Коваль, яка під час наради зазначила, що в зв’язку із збільшенням соціальних стандартів відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» додаткова потреба на виплату пенсій зросла на 765,3 тис. грн., відповідно на забезпечення виплати пенсій щомісячно спрямовується 48,2 млн. грн. За рахунок власних ресурсів забезпечено 41,6% до потреби. Тому погашення існуючої заборгованості є одним із резервів наповнення бюджету Пенсійного фонду. Залишок виконавчих документів, які знаходяться на виконанні, станом на 01.05.2017 р.складає 311 на суму 2631,84 тис. грн.
   Як зауважила керівник, незважаючи на позитивну динаміку щодо збільшення надходжень від органів ДВС в порівнянні з надходженнями за аналогічний період минулого року, залишається досить низьким відсоток виконання зазначених документів від загальної суми, що становить 5,8. Такий стан справ вимагає вжиття вичерпних заходів щодо стягнення заборгованості по виконавчих документах.
   Під час обговорення проблемних питань визначені конкретні спільні заходи, які сприятимуть зменшенню заборгованості перед бюджетом Фонду.
 
 
 
Славутське об’єднане управління