Участь у святкових заходах з нагоди 423-річниці м. Шепетівки

  24 вересня 2017 року пройшли святкові заходи присвячені 423-річниці Шепетівки. Святкування Дня міста розпочалося з урочистого відкриття святкового заходу та церемонії покладання квітів.
  Упродовж дня на Соборній площі ім. Т.Г.Шевченка та міському парку відпочинку проходили святкові вітання, акції, сімейні локації, майстер-класи, розважальні програми, виставка дитячої творчості, дитяча розважально-ігрова програма, святковий концерт творчих колективів м. Шепетівки та гостей міста.
  Спеціалісти Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України взяли участь в церемонії покладання квітів, провели флешмоб „Легальна зарплата – гідна пенсія”. Учасники акції спілкувалися з громадянами та закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, подбати про набуття повного страхового стажу, який дає право на отримання пенсії на рівні прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Мешканцям міста пропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, аби надалі мати змогу самостійно контролювати роботодавців щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.
 
Шепетівське об’єднане управління
Пенсійного фонду України