Дотримання законодавства України щодо оплати праці – на постійному контролі

  Сьогодні в Хмельницькій обласній адміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому взяла участь начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в області Лариса Базилян.
  В ході засідання розглядались питання дотримання законодавства України щодо оплати праці, зокрема, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин в області. Заслуховувались керівники окремих районів, інформуючи про поточний стан справ підприємств, установ та організацій, по яких не відбулося позитивних змін щодо зростання рівня заробітної плати.
  В свою чергу, представник Пенсійного фонду області проінформувала присутніх, що надходження до бюджету Фонду області за 8 місяців 2017 року склали 2087,6 млн. грн., з яких 2029,5 млн. грн. – частина єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Заборгованість економічно активних платників зменшилась до початку року на 380,6 тис. грн., (на 7,7%). В результаті вжитих заходів в рахунок погашення боргу надійшло – 4617,2 тис. грн., в тому числі в рахунок погашення боргу із страхових внесків – 294,5 тис. грн. та заборгованості із відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій – 4322,7 тис. грн.

 
Відділ організаційно – інформаційної роботи