Відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг

  29 вересня 2017 року в Михайлюцькій сільській бібліотеці розпочав свою роботу агентський пункт з обслуговування громадян Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області.
  Скористатися пенсійними послугами зможуть жителі сіл, які входять до Михайлюцької сільської ради, а саме: с.Михайлючка, с.Конотіп, с.Майдан-Лабунь, с.Судимонт, с.Хмелівка, с.Цмівка. Всього на території сільської ради проживає 1570 осіб, з яких 425 пенсіонери.
  Перший заступник начальника управління Марина Савчук ознайомила присутніх з переліком послуг, що надаватимуться кожної останньої п'ятниці місяця з 10-00 до 14-00 год.
  У перший день відкриття пункту на прийом звернулось 13 осіб, яких цікавили питання розмірів пенсійних виплат, перерахунку пенсій, пільгового пенсійного забезпечення та пенсійної реформи з січня 2018 року.
  Усім присутнім фахівець Пенсійного фонду надала відповідні роз'яснення та акцентувала увагу на отримання інформації через Веб — портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Також присутні відмітили, що такий прийом громадян дуже зручний та буде користуватись попитом серед місцевого населення.
 
Шепетівське об’єднане управління