З жовтня 2017 року пенсійні виплати – в нових розмірах

 11 жовтня 2017 року набрали чинності статті Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, якими передбачено перерахунки пенсій з 1 жовтня поточного року. І вже 11 жовтня пенсійні служби Хмельниччини розпочали виплати підвищених розмірів пенсій для 97,6% пенсіонерів області, пенсії яких збільшились в результаті проведених перерахунків. Додаткова потреба в коштах в результаті проведених перерахунків становить 130 млн.грн.
  В першу чергу на поштові відділення та банківські установи направлено усі виплатні документи та кошти, необхідні для проведення доплат пенсіонерам з датами виплати з 4 по 10 жовтня. Пенсіонери, які отримують пенсії через поштові відділення, відповідні підвищення отримають за додатковими відомостями у будь-який день починаючи з 11 жовтня. Пенсіонери, яким пенсії зараховуються на банківські рахунки, відповідні доплати отримали одноразово на їх рахунки 11 жовтня.
  Одержувачам пенсій, з датами виплати з 11 по 25 число пенсії у збільшених розмірах будуть виплачуватись згідно встановлених дат. При цьому, у відділеннях поштового зв’язку виплати будуть проводитись одночасно за двома відомостями.
 
Відділ організаційно-інформаційної роботи