Про осучаснення пенсій подолян в прямому радіоефірі

  12 жовтня 2017 року в прямому радіоефірі обласної телерадіокомпанії "Поділля-центр" начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області розповіла про осучаснення та перерахунки пенсійних виплат подолян в жовтні поточного року. Впродовж 30 хвилин Ольга Заярнюк поінформувала, яким категоріям пенсіонерів та які саме перерахунки проведені в рамках осучаснення пенсійних виплат при цьому, зауваживши, що такі зміни торкнулись 97,6% пенсіонерів області.
  Керівник Фонду області, відповідаючи на запитання, надала роз’яснення щодо окремих законодавчих норм, що стосуються виплат працюючим пенсіонерам, пенсій у зв’язку з втратою годувальника, зарахування стажу за час навчання у вищих навчальних закладах, законодавчих змін щодо призначення пенсій державним службовцям.
  На завершення спілкування Ольга Заярнюк звернула увагу мешканців області що більш детальні консультації можна отримати за номерами "гарячих" телефонних ліній, що працюють в усіх територіальних управліннях області.

Відділ організаційно-інформаційної роботи