Про пенсійне забезпечення ветеранів Хмельниччини мова йшла під час зустрічі в обласному госпіталі ветеранів війни та праці

  Сьогодні в Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни та праці заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Юлія Ковальчук мала нагоду зустрітись з ветеранським активом області.
  В ході спілкування з учасниками заходу фахівець проінформувала про пенсійне забезпечення ветеранів війни, яких в органах Пенсійного фонду області на обліку перебуває майже 41 тис., середній розмір пенсійної виплати яких складає 2046,36 грн. Також роз’яснила особливості узаконених змін та новацій у пенсійному законодавстві, що відбулись з 1 жовтня 2017 року та повідомила, що пенсійними службами Хмельниччини проведено перерахунки пенсій для 374,7 тис. пенсіонерів (97,6% від загальної кількості), пов’язані з осучасненням заробітної плати та у зв’язку із зміною мінімальної пенсії до 1452 грн. Підвищення отримали 355,9 тис. осіб (95% від перерахованих), середній розмір підвищення склав 340,46 грн. Окрім того, у жовтні цього року проведено перерахунки пенсій у зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для 16,7 тисяч (73%) «військових» пенсіонерів, підвищення отримали 13,6 тис. пенсіонерів (81,4% від перерахованих).
  На завершення зустрічі Юлія Ковальчук відповіла на численні запитання учасників зібрання та надала індивідуальні консультації і роз’яснення щодо їх пенсійних виплат.

Відділ організаційно-інформаційної роботи