На Хмельниччину з робочим візитом завітала Моніторингова місія ОБСЄ

  Сьогодні в головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області відбулась зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі.
  Спостерігачів місії ОБСЄ, насамперед, цікавили питання виплати пенсій внутрішньопереміщеним особам, ветеранам АТО та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Сході країни.
  Як зазначила в.о. керівника головного управління Марія Квятківська, на сьогодні питання пенсійного забезпечення вищезгаданих категорій громадян є надзвичайно важливими і знаходяться на контролі, ведеться постійна співпраця пенсійників з державними та громадськими організаціями при вирішенні проблемних питань. Так, на території Хмельниччини пенсійні виплати отримують 2119 внутрішньопереміщених осіб, яким за 10 місяців 2017 року виплачено пенсію на загальну суму 55,3 млн. грн. (в тому числі військовим пенсіонерам – 3,3 млн. грн.), середній розмір пенсії - 3639,88 грн. при середньому розмірі пенсії по області 2049,98 грн.

 
Відділ організаційно-інформаційної роботи