Про пенсійну реформу та осучаснення пенсій на навчанні працівників структурних підрозділів Летичівської райдержадміністрації

  Сьогодні на правовому навчанні працівників структурних підрозділів райдержадміністрації начальник Летичівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Яцкова поінформувала присутніх щодо осучаснення пенсій відповідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” та повідомила, що з прийняттям пенсійної реформи підвищення пенсій торкнулось усіх пенсіонерів, окрім тих, які отримують пенсію за спеціальними законами. Загалом по об'єднаному управлінню проведено перерахунок пенсій 18747 пенсіонерам, в тому числі по Летичівському районі - 8992, з них 4657 осіб отримали підвищені пенсії у розмірі понад 140 грн.
  Керівник територіального органу Пенсійного фонду також обговорила з присутніми важливість легального працевлаштування, яке забезпечить наявність страхового стажу, необхідного для призначення пенсії. Нагадала про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою телефону “гарячої” телефонної лінії та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Летичівське об'єднане управління
Пенсійного фонду України