Про особливості реалізації пенсійного забезпечення військовослужбовців – під час зустрічі із ветеранами – прикордонниками

  Сьогодні в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбулась зустріч представників головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області із ветеранами – прикордонниками.

    В ході жвавого діалогу йшлося про особливості реалізації пенсійного забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України. Зокрема, пенсійники повідомили, що станом на 01.11.2017 року в органах пенсійного Фонду області 22934 особи отримують пенсійні виплати відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», середній розмір пенсії яких складає 2728,63 грн. Також докладно роз’яснили про норми і порядок призначення пенсій за вислугу років, зазначивши, що з 1 жовтня 2011 року поступово, щороку на 6 місяців, збільшується календарна вислуга років на військовій службі з 20 до 25 років (1 жовтня 2020 року), про пенсії по інвалідності, в разі втрати годувальника та умови перерахунку пенсій пенсіонерам – військовослужбовцям, тощо.

Відділ організаційно – інформаційної роботи