Легалізація заробітної плати на постійному контролі

   За ініціативи начальника Білогірського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Людмили Янишиної сьогодні відбулося засідання комісії при райдержадміністрації з питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, зокрема, щодо виплати заробітної плати найманим працівникам менше мінімальної.

   Так, керівник Фонду проінформувала присутніх, що загальна кількість працюючих у вересні 2017 року порівняно з груднем 2016 року зменшилась на 258 чоловік (7,2%) та складає 3340 осіб. Зарплату менше мінімальної отримували 227 працівників (6,8% від усіх працюючих), з яких 130 чоловік працюють в бюджетних організаціях. В порівнянні до грудня 2016 року їх кількість збільшилась на 29 працівників. А у 5 страхувальників району керівники отримують заробітну плату менше мінімального розміру.

   Під час комісії заслуховувались керівники таких підприємств, які виплачують працівникам заробітну плату менше мінімальної та вирішувались питання легалізації “тіньової” заробітної плати, тощо.

Білогірське об’єднане управління Пенсійного

фонду України Хмельницької області