Засудженим про пенсії

  Сьогодні начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Ніна Музичишина провела зустріч із засудженими Замкової виправної колонії №58 м. Ізяслав.
На зустрічі були присутні 47 засуджених осіб, а також представники колонії, які відповідають за подання та оформлення документів для призначення пенсії.
  Ніна Музичишина ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві, зазначивши, що реалізувати своє право на пенсію зможуть особи, які досягли загальновстановленого пенсійного віку та мають необхідний страховий стаж. Також роз'яснила порядок виходу на пенсію тим особам, яким не вистачатиме страхового стажу.
  Присутніх найбільше цікавила інформація, що стосувалася переліку документів, необхідних для призначення пенсії, умов зарахування страхового стажу, направлення запитів про підтвердження факту роботи, відновлення втрачених документів .
 На завершення зустрічі фахівець надала представникам виправного закладу інформаційні матеріали щодо порядку подання та оформлення документів, необхідних для призначення пенсій.
Білогірське об'єднане управління