На Хмельниччині розпочався процес реорганізації територіальних управлінь

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 ”Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” на Хмельниччині розпочато процес реорганізації 10 територіальних управлінь Пенсійного фонду України шляхом приєднання їх до головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
  Здійснюється ряд організаційних заходів, зокрема:
  • введено в дію новий штатний розпис;
  • попереджено усіх працівників системи органів про зміну істотних умов державної служби, умов роботи та заробітної плати.
  Водночас розпочався процес укомплектування кадрів відповідно до нової структури та штатної чисельності. Процес добору та розстановки кадрів триватиме згідно чинного законодавства .
  З урахуванням централізації функцій територіальних управлінь на рівні головного управління та відповідно до юрисдикції головного управління ряд посад є вакантними, на які уже оголошено конкурс.
  Незважаючи на процес централізації, прийом та обслуговування громадян здійснюватиметься у звичному для мешканців області режимі - через сервісні центри обслуговування громадян, які функціонуватимуть в кожному районі та місті області.
Інформацію підготовлено відділом по роботі з персоналом