ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

    Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року – 3723 грн. З врахуванням вищезазначеної правової норми,  розмір заробітної плати будь-якого працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати. Розмір мінімального страхового внеску з 01.01.2018р. становить 819,06 грн. (3723*22%=819,06 грн.). Тільки за умови сплати внеску у розмірі не менше мінімального до страхового стажу працівника буде зараховано повний місяць.
    Лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата формуватиме розмір  майбутньої пенсії.
 Зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України за адресою http://portal.pfu.gov.ua, кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.
Відділ забезпечення наповнення бюджету
фінансово-економічного управління головного
управління Пенсійного фонду України
в Хмельницькій області