Проведено спільну нараду з ДВС

 7 грудня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в Ізяславському районі відбулась спільна нарада з відділом Державної виконавчої служби Ізяславського районного управління юстиції, в якій взяла участь  начальник управління Пенсійного фонду України в районі Олена Петрікова.

 В ході наради слухались питання щодо підвищення ефективності роботи, пов’язаної із забезпеченням контролю за станом виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь Пенсійного фонду України та погашення заборгованості платежів підприємствами державної пенітенціарної служби ДП ІВК № 31 та ДП ЗВК № 58, про стан платіжної дисципліни яких проінформувала фахівець Фонду. Зокрема, під час обговорення було проаналізовано стан виконання виконавчих документів щодо стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України за 11 місяців  2015 року.

 За результатами наради були визначені перспективи погашення боргу та прийнято рішення активізувати діяльність районної робочої групи щодо проведення спільних  заходів для прискорення погашення заборгованості.

                                                      

                                                             Управління  Пенсійного фонду України

                                                                                    в Ізяславському районі